Суддя Карабань вступив у розгляд справи Ігоря Мосійчука

"Суддя
Суддя Карабань вступив у розгляд справи Ігоря Мосійчука

Суддя Печерського суду Володимир Карабань розглядатиме відвід судді Литвинової, заявлений адвокатами затриманого народного депутата.

Про це повідомляє кореспондент видання ІНФОРМАТОР із зали суду.

“Суддя Карабань. Той покидьок, який ухвалював тримання під вартою Богдану Тицькому в оточенні беркутів у той час, як Богдан лежав непритомний. Депутати й лікарі в цей час безуспішно намагалися потрапити до судової зали.

Саме він зараз розглядає відвід судді Литвиновій – тій тварині, яка безпідставно ухвалювала тримання під вартою усім, кого судила у справі Захисників Конституції” – коментує вибір суду помічниця депутата, спікер Комітету визволення політв’язнів Тетяна Близнюк на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, сьогодні у Печерському суді Києва триває розгляд клопотання про зміну запобіжного заходу для Ігоря Мосійчука.

Нагадаємо, народний депутат від Радикальної Партії Ігор Мосійчук був заарештований за політичною підставою через підозру у корупції. Однак, на судовому засіданні виявилось, що у справі Ігоря Мосійчука фігурують 7 епізодів, більшість серед яких – випадки правозахисних акцій Мосійчука.

Комітет визволення політв’язнів України та партія консерваторів Британії визнали Ігоря Мосійчука в’язнем сумління. Під будівлею офісу ООН у нью-Йорку пройшов мітинг на підтримку депутата.

Ігор Мосійчук належить до групи “васильківських терористів”- патріотів, ув’язнених за сфабрикованим звинуваченням про підготовку повалення пам’ятника Леніну. Звільнений у 2014 році за законом про амністію для політв’язнів режиму Віктора Януковича.

Сергій Вакула,

Анна Андрашко

для ІНФОРМАТОРа


Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)