"Аварії бувають і в наших колег". Рогозін заявив, що на "Роскосмос" здійснили інформаційну атаку

Рогозін не назвав конкурентів "Роскосмосу", причетних, на його думку, до інформатаки на корпорацію

Російська державна корпорація "Роскосмос" стала жертвою інформаційної атаки. Таку думку генеральний директор "Роскосмосу" Дмитро Рогозін висловив в інтерв’ю РБК, опублікованому 10 січня.

"Щодо інформаційної атаки, про яку якось сказав керівник нашої прес-служби Володимир Устименко. Так, вона є. У неї три джерела. Перше – це особливе ставлення в суспільстві до наших позицій у космосі. "Роскосмос" завжди на видноті, і будь-яка наша невдача, аварія викликає потужний громадський резонанс і часом гіпертрофовану реакцію на кшталт "шефе, усе пропало!", а іноді і юродиві крики "прости нам, Юро", – сказав він.

За словами гендиректора, "надійність техніки ніколи не дорівнює одиниці".

"Аварії бувають і в наших колег за кордоном, але там ніхто не впадає в істерику, зате проводить ретельну роботу над помилками. Ми також переживаємо, найбільше переживаємо і робимо все можливе, щоб наша техніка працювала справно", – зазначив Рогозін.

Другим джерелом інформаційної атаки він назвав "свідому роботу" конкурентів "Роскосмосу". Рогозін підкреслив, що знає "авторів цієї кампанії", але не назвав їх.

"Третє джерело – це непрофесіоналізм окремих журналістів, які заради яскравих заголовків готові поширювати нісенітниці і водночас послуговуватися думкою невідомих у галузі "експертів", – заявив гендиректор "Роскосмосу".

Протягом останніх півроку "Роскосмос" був причетним до кількох невдач.

30 серпня 2018 року всередині МКС зафіксували падіння тиску повітря. Отвір діаметром приблизно 2 мм був у російському сегменті станції – на пристикованому до неї кораблі "Союз". Члени експедиції застосували термостійку каптон-стрічку, щоб уповільнити витік кисню. 3 вересня Рогозін заявив, що дірку могли просвердлити в космосі.

Космічний корабель "Союз МС-10", запущений 11 жовтня 2018 року з космодрому Байконур до Міжнародної космічної станції, не вийшов на орбіту через аварію носія. Інцидент стався за кілька хвилин після старту. Корабель приземлився в Казахстані, ніхто з екіпажу не постраждав.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-avariji-buvajut-i-u-nashih-koleg-rogozin-zajaviv-shcho-roskosmos-piddavsja-informatsijnij-atatsi-652336.html”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)