Денісова переконує, що полонені українські моряки не отримують ліків в "Матроській тишині"

Денісова переконує, що полонені українські моряки не отримують ліків в "Матроській тишині"

Пораненим українським морякам, яких захопили унаслідок російської агресії у районі Керченської протоки, з початку 2019 року не надають ліків у ізоляторі «Матроська тишина".

Про це заявила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, — повідомляє "Прямий" .

Мовляв, така ситуація склала з початку 2019 року. Хоча українські моряки потребують ще лікування, підтримки, реабілітації, дій лікарів.

«Їх готують перевезти до іншого слідчого ізолятора, а це "Лефортово", де відбудеться судилище над нашими моряками, вже починаючи з 15 січня", — заявила омбудсмен.

ВідеоПолонених українських моряків можуть обміняти на ув’язнених в Україні росіян

Про це пише російська преса із посиланнями на власні джерела в дипломатичних колах. Та статися це, за їхніми даними, може щонайменше через півроку, після оголошення українцям судового рішення.

Полонених українських моряків можуть обміняти на ув’язнених в Україні росіян
ТСН. 16:45
  • Facebook
  • ВКонтакте
  • Google+
  • Twitter
  • Telegram

Нагадаймо, що раніше рідні полонених моряків висловили претензії до омбудсмена Денісової.

Додамо, що вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон. Згодом так звані суди в анексованому Криму заарештували їх на два місяці. Після цього моряків доправили в СІЗО у Москві. Усіх їх звинувачують у нібито незаконному перетині російського кордону. Пізніше всі українські моряки визнали себе військовополоненими Росії.


Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/denisova-perekonuye-scho-poloneni-ukrayinski-moryaki-ne-otrimuyut-likiv-v-matroskiy-tishini-1279290.html”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)