У Фірташа прокоментували арешт активів за позовом росіян

Компанія Group DF, яка належить Дмитру Фірташу заявляє, що обмежувальні заходи по блокуванню активів бізнесмена, які санкціонував суд на Кіпрі, є тимчасовим явищем на період розгляду справи в суді, і Група як і раніше залишається власником цих активів. Про це говориться в офіційній заяві Group DF, яка є у розпорядженні 1News.«Введення зазначених забезпечувальних заходів ніяк не впливає на роботу бізнесів Групи ні в Україні, ні за кордоном. На сьогоднішній день підприємства Group DF продовжують працювати в нормальному режимі», – додається у повідомленні.


Також Group DF заявляє, що впевнена в безпідставності і протизаконності претензій російської сторони і буде оскаржувати дане рішення суду.


Нагадаймо, раніше російське видання «Комерсант» повідомило, що суд Кіпру наклав арешт на рухоме і нерухоме майно бізнесмена Дмитра Фірташа майже на 46 млн доларів.


«Приводом став позов російського банку ВТБ, якому заборгували дві структури бізнесмена – ПрАТ «Юкрейніан Кемікал Продактс» і ТОВ «Титанові інвестиції», які є власниками низки заводів в окупованому Криму. Загальна сума заборгованості становить понад 2,5 млрд руб», – написало видання.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/u-firtasha-prokomentuvali-aresht-aktiviv-za-pozovom-rosiyan.html”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)