Біткоїн досягне "дна": криптовалюти чекає різке зростання

Біткоїн уже незабаром наблизиться до максимально низької позначки. Досягнувши "дна", валюта знову може перейти до зростання.

Про це заявив партнер венчурної компанії Blockchain Capital й аналітик з Уолл-стріт Спенсер Богарт, повідомляє із посиланням на інтерв’ю CNBC видання bloomchain. "До кінця минулого року, коли ми були на піку "бичачого ринку", погані новини, здавалося, не справили жодного впливу на ринки, — розповів Богарт. — Тепер ми бачимо іншу сторону цього, коли у нас є тиждень новин із TD, Ріком Едельманом і Йелем, і це майже не впливає на ціну".

Новини
Криптовалюти впали в ціні: скільки коштує біткоїн і ріпл

Ідеться про інвестиції провідного американського брокера TD Ameritrade Holding Corporation у платформу для торгівлі віртуальними валютами ErisX, вкладення відомого фінансового консультанта Ріка Едельмана в розробника першого криптовалютного індексного фонду — компанію Bitwise Asset Management, а також фінансування Йєльським університетом криптофонду Paradigm.

Раніше OBOZREVATEL писав про те, що в Україні розробляють законопроект, який повинен врегулювати обіг криптовалют у країні.

Поки що Національний банк разом із регулятором фінансового ринку, Мінфіном і профільними експертами вивчають питання. Чиновники прийшли до висновку: українці майнять законно.

Читайте всі новини по темі "Криптовалюти" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/bitkoin-dosyagne-dna-kriptovalyuti-chekae-rizke-zrostannya.htm”

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)