Україна звинуватила Росію у знищенні виноградників у Криму: з’явилося показове фото

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій звинуватило окупантів Криму в тому, що вони своїми діями ставлять під загрозу існування виноградників на півострові.

Таку заяву оприлюднило міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, повідомляє Latifundist.com. "За результатами спеціальної обробки даних із відкритих джерел і космічних знімків, зафіксовано занепад виноградарства і знищення виноградників на території Судакської долини", — йдеться у повідомленні.

Зазначається: станом на 2012 рік, площа виноградників Судакської долини була 743,9 га. Після анексії Кримського півострова площа різко скоротилася на 46% і зараз становить 397,8 га.

Новини
Знищило тонни врожаю: в Криму окупанти заявили про мільйонні збитки

У Міністерстві додають, що причинами цього є:

- заліснення виноградників (заросли деревами і кущами) — 17,4 га;

- занедбані ділянки (не обробляються) — 17,6 га;

- викорчувані виноградники — 59 4 га;

- проріджування (зменшилася кількість кущів винограду) — 251,7 га.

"Одними з основних чинників погіршення ситуації є незаконні дії окупаційної влади на території Криму, зокрема це: незаконне відчуження земель, будівництво об’єктів інфраструктури і прокладання доріг на території виноградників, низький контроль окупаційної влади із землеустрою", — відзначають в міністерстві.

Україна звинуватила Росію у знищенні виноградників у Криму: з’явилося показове фото

Як повідомляв OBOZREVATEL, в анексованому Росією Криму три чверті білого мускату (виноград) просто згнили й висохли, бо окупанти вчасно не розпочали збирання врожаю.

Читайте всі новини по темі "анексія Криму" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/okupanti-pivostrova-znischuyut-vinogradniki-zyavilisya-foto.htm”

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)