День міста Калуша коштував бюджету понад 600 тисяч


У відповідь на інформаційний запит журналіста газети «Вікна» міська влада надала кошторис цьогорічного святкування Дня міста Калуша. Нагадаймо, у травня Калуш відзначав 581-у річницю першої писемної згадки. Основні заходи до Дня міста відбувалися впродовж 25-27 травня.

Найбільші статті видатків були пов’язані з організацією і проведенням концерту: організація технічного райдеру коштувала бюджету майже 100 тис. гривень, організація виступу артистів – майже 199 тис. гривень, а на «виконання розважально-відпочинкових послуг» бюджет витратив близько 189 тис. гривень. Цього року калушан і гостей міста розважав гурт ONUKA, інформує “Галка” з посиланням на “Вікна”.

Минулого року головний концерт до Дня міста обійшовся бюджету міста приблизно у 440 тисяч гривень. Тоді Калуш святкував «круглу» дату – 580-у річницю, у парку до Дня міста виступав популярний гурт «The Hardkiss».

Цього року у святкуванні Дня міста брали участь делегації з міст-побратимів Калуша Горліце (Польща) і Сеїні (Румунія), а також делегації із сусідніх Рогатина і Бурштина. Видатки на проживання іноземних делегацій склали 9 390 гривень, а харчування делегацій обійшлося в суму понад 25 тис. гривень.

Цього року в рамках Дня міста провели вже традиційний фестиваль бігусу, для нього встановили окрему сцену. На сам фестиваль бюджет витратив 10 тис. гривень. Сцена на фестивалі бігусу коштувала 7,5 тис. гривень, а електрообладнання для її підключення – близько 8,7 тис. гривень.

Родзинкою святкування Дня міста став торт-рекордсмен у вигляді дзвона вагою 152 кг. Рекорд зафіксували представники Книги рекордів України і обійшлося це громаді у чималу суму – майже 18 тис. гривень. Ще майже 9,3 тис. гривень коштувало перевезення торта та організація частування (стіл, одноразовий посуд, серветки тощо).

Представницькі витрати на святкування Дня міста склали 57,8 тис. гривень, на придбання квітів почесним громадянам, сувенірну і друковану продукцію витратили понад 12 тис. гривень.

У рамках святкування Дня міста цього року відбулися урочисті збори, на яких нагородили переможців конкурсу-рейтингу популярності і здобутків «Досягнення року». Витрати бюджету міста на його проведення склали 18 870 гривень. З них на придбання відзнак міського голови та квітів переможцям рейтингу витратили 10 635 гривень. Решту понад 8 тис. гривень пішло на «забезпечення участі делегацій інших міст і районів». Переможців визначали у 14-и номінаціях, тож один комплект нагороди (відзнака плюс квіти) обійшовся у понад 760 гривень.

Таким чином калушани другий рік поспіль святкують день міста масштабно і дорого. Для порівняння, у 2015 році День міста коштував бюджету відносно скромні близько 100 тис. гривень, а у 2016-у – 288 тис. гривень.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/den-mista-kalusha-koshtuvav-byudzhetu-ponad-600-tisyach/”

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)