У Франківську закінчилися кошти на тести наркотичного сп’яніння. Поліція не може перевірити водіїв


Близько двох місяців в Івано-Франківському обласному наркологічному диспансері не проводять експрес-тести на вміст наркотичних речовин в організмі.

“Галці” стало відомо, що через цю проблему патрульні поліціянти не можуть притягнути до відповідальності водіїв, які мають ознаки кермування “під кайфом”.

Тепер правоохоронці змушені відпускати навіть тих, які раніше попадалися у стані наркотичного сп’яніння.

Виконуюча обов’язки головного лікаря ОНД Жанна Удовик, розповіла журналістці “Галки”, що тести є, але платні. А от безкоштовні тестів закінчилися, і кошти на них у бюджеті також.

“На даний час ми звернулися до мера, з проханням виділити близько 80-ти тисяч гривень на наркотести для водіїїв. Руслан Марцінків пообіцяв допомогти”, – каже Жанна Удовик.

Довідково: За допомогою експрес-тестів сечі мож­на ви­зна­чи­ти до 10 груп наркотиків: морфін (опіати), кокаїн, ма­ри­ху­а­на, амфетамін, метамфе- тамін, екстазі, барбітурати, бензодіазепіни, фен- циклідін, ме­та­дон.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/u-frankivsku-zakinchilisya-koshti-na-testi-narkotichnogo-sp-yaninnya-politsiya-ne-mozhe-pereviriti-vodiyiv/”

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)