ГПУ оскаржить рішення суду про закриття справи проти Кернеса – Горбатюк

Суд закрив справу проти Кернеса

Генеральна прокуратура України має намір оскаржити рішення Київського райсуду Полтави про закриття справи стосовно мера Харкова Геннадія Кернеса і двох його охоронців Віталія Блінника і Євгена Смицького. Про це в коментарі каналу "112 Україна" сказав начальник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

Інших подробиць він не повідомив.

За версією прокуратури, Кернес і двоє його охоронців у березні 2014 року викрали і побили учасників Євромайдану Сергія Ряполова й Олександра Кутянина. 2 березня 2015 року Генеральна прокуратура України повідомила Кернеса про підозру, 26 березня того самого року справу було передано до суду.

Кернес заявляв, що вважає справу проти себе сфабрикованою. Він стверджував, що зможе довести свою невинуватість.

Київський райсуд Полтави розглядав справу Кернеса більше ніж три роки. 10 липня 2018 року суддя Андрій Антонов пішов у нарадчу кімнату для ухвалення вироку.

10 серпня справу щодо Кернеса і його охоронців було закрито "у зв’язку з відмовою сторони обвинувачення підтримувати обвинувачення у справі": зазначено, що прокурори блокували судові дебати. Рішення суду можна оскаржити протягом семи днів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-gpu-oskarzhit-rishennja-sudu-pro-zakrittja-spravi-proti-kernesa-gorbatjuk-301528.html”

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)