Аброськін: Із шести отриманих повідомлень про мародерство в районі Ічні жодне не отримало підтвердження

Аброськін: Підрозділи Національної поліції України будуть нести службу цілодобово

Поліція зареєструвала 54 повідомлення від місцевих жителів у районі, постраждалому від пожежі на військовому арсеналі поблизу Ічні в Чернігівській області. Про це йшлося 9 жовтня під час координаційної наради з питань ліквідації наслідків події в Чернігівській області, повідомляє прес-служба Національної поліції.

"Наше головне завдання – не допустити фактів мародерства, а також належна організація охорони порядку та надання допомоги людям. Відтак поліція працює в посиленому режимі", – заявив перший заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін.

Заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич повідомив, що в поліцію надійшло шість повідомлень щодо пошкодження будинків, 11 фактів виявлення боєприпасів.

Станом на ранок 10 жовтня інформації про постраждалих від вибухів у Чернігівській області у поліції немає.

"До теперішнього часу із шести отриманих повідомлень про мародерство жодне не отримало підтвердження. Підрозділи Національної поліції України будуть нести службу цілодобово в зоні надзвичайної події до тих пір, поки не нормалізується ситуація", – заявив Аброськін 10 жовтня у Facebook.


https://www.facebook.com/Vyacheslav.Abroskin/posts/1981828495443148

У ніч на 9 жовтня в районі селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області почали вибухати боєприпаси на території 6-го арсеналу Міністерства оборони України. Станом на 7.00 того дня щосекунди ставалося два-три вибухи. Пізніше інтенсивність вибухів знизилася.

Над зоною пожежі закрито повітряний простір у радіусі 30 км. Рух залізничного та автомобільного транспорту зупинено.

Військова прокуратура Центрального регіону України відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 425 (недбале ставлення військової службової особи до служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану) Кримінального кодексу України. Служба безпеки України не відкидає диверсії.

Інформації про загиблих не надходило, станом на 10 жовтня евакуйовано 12 тис. 500 осіб.

Уранці 10 жовтня, за даними ДСНС, вибухи боєприпасів тривають.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-abroskin-z-shesti-otrimanih-povidomlen-pro-maroderstvo-v-rajoni-ichni-zhodne-ne-distalo-pidtverdzhennja-414707.html”

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)