Українці затролили пропагандистів Путіна в ПАРЄ: яскраве відео та реакція мережі

Українська делегація ПАРЄ дружно виконала гімн України в той час як російські пропагандисти з телеканалу "Росія" намагалися взяти коментар щодо голосування про повернення РФ в асамблею.

Відео опублікував на своїй сторінці журналіст Григорій Жигалов.

"Вечір в Парламентській асамблеї Ради Європи", — підписав він відео.

На відео видно, як кремлівська пропагандистка Ольга Скобєєва намагається записати коментар надепа Борислава Берези, проте її обступили представники української делегації в ПАРЄ і дружно співають гімн України.Спершу Скобєєва сприймає все з посмішкою, заявляючи, що українці роблять це спеціально для російського телебачення. Однак, під кінець відео видно, що вона втрачає контроль над собою і виглядає дуже озлобленої.

У свою чергу журналістка Христина Зеленюк розповіла про те, як перформанс українців показали на російському ТБ.

"Зараз на російських каналах справжнє мракобєсіє. Скобєєва розповідає, що українська делегація в ПАРЄ її оточила, погрожувала вбити, її чоловік називає українську владу "упирями", "Слава Україні" — нацистським висловлюванням, а Ірина Геращенко взагалі , виявляється, "зигувала", — написала вона.

Тим часом відео набирає популярності в мережі, а українці хвалять свою делегацію за яскравий тролінг.

Як повідомляв "Апостроф", за результатами засідання ПАРЄ питання про повернення Росії в асамблею відклали до 2019 року.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2018-10-09/ukraintsyi-zatrollili-propagandistov-putina-v-pase-yarkoe-video-i-reaktsiya-seti/142982”

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

До того как узнал правду о себе, был правдолюбом. (Б.Крутиер)